Rolety zewnętrzne, bramy garażowe MIROLA
Grupa owo.pl
są większe potężniejsze firmy, ale my chcemy być najlepsi
Jaworzno - usługi budowlano remontowe
Sprzedaż wkładów kominkowych
Kominki - obudowy kominków
Chcesz wyremontować lub wykończyć mieszkanie? - Dobrze trafiłeś.
Zamów usługę
602 259 809
e-mail
Informacje - 2000 - 2100
Pełna oferta Grupa oWo.pl
Rolety - bramy garażowe
Sprzedaż - montaż
Realizacje - rolety bramy garażowe        Zamawianie rolet zewnętrznych i bram garażowych
602 259 809
Statystyki
Kominki - wkłady kominkowe Usługi budowlane Obudowy kominków
- sprzedaż wkładów kominkowych
- montaż wkładów kominkowych
- kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań, biur, itp. - obudowy szamotowe + kafle lub kamień

Bramy garażowe - MIROLA

Informacje
Grupa owo.pl jest partnerem firmy MIROLA
Bramy garażowe produkowane przez firmę MIROLA uzyskały certyfikat i znak ICE, co potwierdza ich wysoką jakość w zakresie realizacji europejskich standardów bezpieczeństwa. MIROLA posiada także na swoje produkty wymagane atesty i aprobaty.


Jesteśmy przekonani, że będziemy w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom zarówno jakościowym jak i cenowym.

Brama segmentowa garażowa MIROLA

Brama segmentowa garażowa składa się z następujących elementów:

  • Pancerz - sekcje stalowe grubości 40mm, wypełnione pianką poliuretanową o wysokiej twardości. Dzięki odpowiedniej konstrukcji połączenia sekcji wyeliminowano problem zakleszczenia palcy zapewniając pełne bezpieczeństwo użytkowania. Szczelność pancerza zapewniają międzypanelowe uszczelki gumowe oraz uszczelki listwy końcowej i nadproża. Sekcje pancerza dostępne są w wykonaniu z przetłoczeniem poziomym (ryflowane) lub kasetonowym.
  • Prowadnice pionowe i poziome, w których porusza się pancerz bramy oraz mocowane są uszczelnienia bramy.
  • Rolki prowadzące - pracujące na łożyskach tocznych zapewniają trwałą i cichą pracę bramy, dodatkowo posiadają zabezpieczenie przed przykleszczeniem palcy.
  • Układ napędowy - każda brama posiada indywidualnie zaprojektowany zespół sprężyn skrętnych, równoważących ciężar pancerza i zapewniających komfortową obsługę ręczną (ewentualnie elektryczną˝).

Wyposażenie dodatkowe stanowią:
  • Napęd elektryczny ze sterowaniem radiowym - podnoszący funkcjonalność i komfort obsługi.
  • Przeszklenia doświetlające pomieszczenie (okna bramowe, sekcje szprosowe z podwójną szybą akrylową) oraz kratki wentylacyjne.
  • Dodatkowe zabezpieczenia przed pęknięciem sprężyn lub lin, zabezpieczenie toru bramy fotokomórkami itp.
  • Elementy podwieszenia, mocujące, blendy maskujące itp.

Dzięki stałej współpracy z firmą MIROLA jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rolety zewnętrzne i bramy garażowe w cenach niższych niż oferuje producent.
Zamówienia obmiaru i wyceny
602 259 809 e-mail
Dzięki stałej współpracy z firmą MIROLA jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rolety zewnętrzne i bramy garażowe w cenach niższych niż oferuje producent.
Sprzedaż- montaż
Klientom gwarantujemy miłą atmosferę, fachowe doradztwo pomoc w wyborze najkorzystniejszej pod względem możliwości technicznych oczekiwań i wymagań oferty, oraz 15 lat doświadczenia firmy w zakresie produkcji montażu bram garażowych.
Rolety bramy - owo.pl
Serwis
Naszym najważniejszym celem jest dbanie o bezpieczeństwo, bezawaryjne użytkowanie, komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów. W tym celu, jako jedna z nielicznych firm, oferujemy oprócz udzielanej na nasze produkty i usługi gwarancji także serwis i przeglądy pogwarancyjnyne.
promocje - wkład kominkowy

Rolety zewnętrzne - MIROLA

Informacje
Najważniejszym miejscem, w którym spędzamy połowę życia jest nasz dom lub mieszkanie. Warto więc zadbać o jego bezpieczeństwo a sobie zapewnić wygodę, komfort, poczucie intymności i swobody.


Propozycją, która w pełni zaspokoi te wymagania są rolety zewnętrzne firmy MIROLA, sprzedawane z możliwością montażu przez Grupę owo.pl

Rolety zewnętrzne STANDARD

Jest to najbardziej uniwersalny i dzięki prostemu montażowi, najczęściej wybierany system. To system o zastosowaniu zarówno na etapie budowy, jak i do budynków już wykończonych lub remontowanych (np. w trakcie wymiany okien). Dzięki temu, że nie narusza fasady budynku i nie ingeruje w konstrukcję i montaż okna, zapewnia wysoki poziom izolacji cieplnej.

Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z lakierowanych profili aluminiowych. Może być montowany w dwojaki sposób: na elewacji budynku i we wnęce okiennej.


Dzięki stałej współpracy z firmą MIROLA jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rolety zewnętrzne i bramy garażowe w cenach niższych niż oferuje producent.
Zamówienia obmiaru i wyceny
602 259 809 e-mail
Dzięki stałej współpracy z firmą MIROLA jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rolety zewnętrzne i bramy garażowe w cenach niższych niż oferuje producent.
Montaż na elewacji
kaseta i prowadnice rolety montowane są na elewacji budynku, na zewnątrz wnęki okiennej, dzięki czemu nie przesłaniają światła otworu. Cechuje go prostota wykonania i praktycznie brak ograniczeń technicznych.
Montaż we wnęce okiennej
posiada zasadnicze zalety montażu na elewacji z tym, że kaseta i prowadnice osadzane są we wnęce okiennej, przesłaniając częściowo górną część okna. Pozwala na zmniejszenie wysokości kaset jednak nie jest polecany dla niskich otworów okiennych.
promocje - wkład kominkowy

© 2004-2008 Grupa oWo.pl. | Jaworzno remonty
| owo.pl | katalog.owo.pl | remonty budowlane | Strefa Problem - alkoholizm | Projekt i wykonanie: bohusz ||
Aktualny PageRank strony remonty.owo.pl/ dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO Kominki - wkłady kominkowe UNICO | Stalowe wkłady kominkowe | Hurtownia kominków